serjio_pereira (serjio_pereira) wrote,
serjio_pereira
serjio_pereira

Category:

Ложь о "российских миротворцах" в Карабахе.

"Российские миротворческие силы войдут на территорию Нагорного Карабаха в рамках договорённости между Арменией, Россией и Азербайджаном. Об этом говорится в документе, который подписали лидеры стран об окончании войны в Нагорном Карабахе. Российские миротворцы будут разграничивать враждующие стороны"

Прочитали? А теперь скажите, что в этом сообщеннии россСМИ правда, а что ложь? Верно, друзья! Всë ложь. Говорят, что "Маленькая ложь рождает большое недоверие". А тут уже не "маленькая ложь", а стопроцентная густопсовая брехня! Впрочем, ничего удивительного в этом нет. Россия лгала всегда, лгала везде и лгала обо всëм. Ложь — это еë, так бы сказать, государственные модусы — вивенди и оперенди. "На лжи стоим и не врать не можем!" — надо бы пудовую чугунную бляху с этим изречением повесить на грудь главного брехунца РФ, а весом поменее, в зависимости, от количества ими излитой на уши россиян брехни, его подельникам, Лаврову и Шойге.
Никаких российских "миротворцев" в Карабах не вводят. Это — наглая ложь. Во-первых; "забыли" упомянуть четвëртого участника переговоров, а по факту — первого и главного — Турцию. Именно турецкие военнослужащие войдут на территорию азербайджанского Карабаха в качестве миротворческих сил.
А во-вторых; российских вояк разместят с другой стороны линии соприкосновения, на территории Армении.
Согласитесь, что это несколько иной расклад получается, верно?
Tags: ложь, пропаганда, рашизм
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 54 comments
Ердоган з Алієвим лохи!©
ага, а як жЄж!😂
починаючи з 2015-го(збитий Су-24) коли турецькі війська перекрили весь трафік КСІР на максимальну глибину турецько-сирійської ділянки кордону, як дронами та ракетами дали простратися росіяно-ірано-сирійським проксі-їхтамнєтам, шо "друх-блядімір" плакав і верещав/просив про спільну "співпрацю", патрулювання тощо, але був посланий в далекий піший сексуальний марафон!
Далі перемога урядових військ та проксі Лівії за прямого військового втручання Туреччини(вагнеровців нашинкували стільки, що санітарнимими бортами не встигали вивозити на роїсю 300-х, а 200-тих не всіх змогли взагалі до купи зібрати.)
"Турецький потік" на який покладала сподівання роїся, ніколи не працюва на повну потужність, а з весни і він стоїть як сувенір. Всі "смикання" вірмен та роїсян попередню, неподалік від ділянки газопроводу ТАНАП(декілька підривів і спроб вивести транзит туркменсьгоко та азербайджанського газу, що проходив територією Джорджії)були в зародиші присічені турками і азерами.
Кому то було вигідно(дестабілізіція) очевидно.
"паєбда" роїсі пірова.
Офіційно військових дій не буде, вірмени забираюцця з окупованих територій Азербайджану, роїсяни буть присутні, але не на землях Азербайджану і на Карабаху, а там де лінія кордону Вірменія-Азербайджан біля Лачинського коридору.
Натомість в Карабаху та в Азербайджані будуть турецькі миротворці(читай, турецькі військові бази з перспективою військового союзу і розширення військової допомоги Туреччини.)
Туреччині та Азербайджану саме "відсутність" остаточного рішення питання Карабаху надає широченні перспективи в регіоні+вишенькою на торті транспортний коридор Азербайджан, Північна Нахічевань, Туреччина, а це варто дорогого.
роїся згодом втратить Кавказ, і цим скористаюцця ті хто зможе тримати мир, лад і спокій.
Туреччина в торгово-економічному розвитку Кавказу зацікавлена як ніхто.
Коли Вірменії стане не до "вялічія" підігріваємого роїсою, буде торгово-економічний розвиток, а торгувати вірмен вчити не треба...

Recent Posts from This Journal