serjio_pereira (serjio_pereira) wrote,
serjio_pereira
serjio_pereira

Жорстокість існування

Галина Пагутяк "Жорстокість існування"Дуже вiдверто але й без зайвого блюзнiрства - про смерть, страти, тортури, бiль, голод, про все те, що ми прагнемо викреслити з власної свідомості, так, наче всіх цих речей не iснує взагалi. Але на жаль все це є незалежно від нашого бажання. Життя саме по собі дуже жорстока рiч, а люди намагаються зробити його ще більш жахливим, та жорстоким. І в цьому, хочу зауважити, вони дiють досить успішно, незалежно вiд нацiональностi, релiгiї, що сповідають, суспiльного ладу, тощо.

Читати книгу

"Офіційно відомо, що нині 60 % смертних вироків по всьому світі виконується у Китаї. Насправді це число значно більше. Широка громадськість із інших країн навіть не уявляє собі, що таке китайський Карний кодекс. Як правило, у Китаї не ведеться розслідування, зізнання вибиваються тортурами, підозрюваний не має жодних прав. Смертна кара присуджується за крадіжку корови, за розповсюдження порнографії, контрабанду цигарок, за порушення правил дорожнього руху, за зберігання маленької дози наркотиків, за навчання певних видів спортивної боротьби, за приналежність до нелегальних таємних організацій… Але й цього мало. Тих, хто перебуває у таборах, іноді примушують підписати документ «Прохання про виконання екзекуції у зв’язку з визнанням провини» . Таке може лише приснитися: засуджений сам просить себе стратити, оскільки не піддається перевихованню."

Та ще

"Зрештою, і сучасна медицина знаходить вжиток із тіл страчених. Мертве тіло є товаром, а не поживою для ворон та бездомних псів. Органи щойно страчених у Китаї експортують для трансплантації в країни Европи та Америки. Дисидент Пін Гу згадує страту у 1978 році 21-річної Чун Гайюан:
«Коли ми під’їхали, солдати оточили нас щільним колом. Ми зняли Чун Гайюан з вантажівки. Зазвичай тих, хто зволікав, ми підганяли кількома копняками. Але, оскільки тіло дівчини було млявим, як старий килим, її довелося вести попід руки. Ми мали багато мороки, аби вона уклякла в належній «позиції смерти». Нарешті, після кількох невдалих спроб, нам вдалося встромити її коліна в пісок.
За моїм сигналом заступник командира карного батальйону вистрелив їй у праву скроню. Тіло дівчини полетіло вперед, мов стеблинка, зірвана подмухом вітру. Троє чи четверо військових лікарів негайно забрали тіло до закритого авто. З операційного столу кров спливала потоками. Один з хірургів кричав:
— Швидше, вона вмирає!
Після того, як нирки було вийнято, тіло кинули просто на землю…»
Під час такої «операції» людина ще жива, і її залишають вмирати з пошматованим тілом. У книзі «Пекло червоних імператорів» Кшиштоф Лозінський наводить ціни 1995 року, за якими продавалися людські органи з Китаю: легені — 38.000 DM, печінка — 225.000 DM . Уявіть, скільком людям врятували життя китайські комуністи, коли смертна кара у цій країні присуджується навіть за крадіжку худоби чи зберігання крамольних книг. І скільки вони заробили на цьому грошей… І на що були витрачені ці гроші.
"
Tags: Китай, Наша книжная полка, коммунизм, фашизм
Subscribe

 • Про "славные победы"

  Интересно проследить, как при советской власти менялось отношение историков к тем войнам, что велись русскими царями и императорами. В 20-30-ые годы…

 • Притча за "тысячного еврея"

  Когда Бог раздал народам качества и достоинства, то каждый получил, то чего он хотел и чего заслужил: французы — шарм и открытость, англичане —…

 • Менахем Бегин — пособник нацистов

  Посол Израиля в Украине Джоэль Лион осудил марш Бандеры в Киеве и назвал вождя ОУН пособником нацистского режима.  Дипломат перепостил новость о…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments