serjio_pereira (serjio_pereira) wrote,
serjio_pereira
serjio_pereira

Про "продаж землі"

Що треба робити, коли треба щось робити? Завжди є два шляхи: перший; це нічого не робити, а другий; робити, але не аби щось. "Нічого не робити"… Я не відкрию державної таємниці, коли скажу, що так ми й робили майже тридцять років поспіль у питанні продажу землі. Відкладали на безвік. Зрозуміло, що нарешті треба поставити крапку у цьому питанні. Складне, що й казати, питання. Може порадитись з кимось? Але з ким? Згадую модну у свій час книжку Дейла Карнегі "Як здобувати друзів і впливати на людей" Здавалось: Лише прочитай, дій, як каже пан Карнегі та ти зміниш на краще своє життя, позбудешся самітності, придбаєш справжніх друзів! Але у реальності виявилось, що майже все, що він радить не придатне у "використанні" у нас, у пострадянському суспільстві. Інший менталітет, інша історія, та й взагалі: "все інше"! Більш того, якщо діяти так, як радить Карнегі, то не тільки друзів не придбаєш, а ще й битим телепнем виявишся!
Тому й у питанні продажу землі іноземний досвід нам не допоможе. Якщо дружні поради не допоможуть, то нумо зробімо так: уважно вислухаємо наших ворогів, але зробимо навпаки!
Дивимось, (стримуючи блювотний рефлекс) що відбувається на раша ТБ. Різноманітні "експерти" зі штанців вискакують намагаючись запевнити глядачів, що нема більшої небезпеки для української держави ніж продаж землі у власність. Тут у мене питання виникає: з чого це росіянам так турбуватися за Україну? Раніш казали, що немає ніякої України, а зараз крокодилячі сльози ллють. Дивно? Насправді, як вони були нам ворогами, так й залишились, а сльози ллють за того, що їх, росіян, позбавили можливості ухопити ласий шматок української землі. Від себе скажу кілька неприємних речей. Будь ласка уважно вислухайте, та лише потім лайте. По перше; немає ніякої "всенародної власності на землю". Не було ніколи та й зараз немає. Хіба я не українець? Українець! А де моя земля? Чому її поділили лише між колгоспниками? По друге; чи не є всі острахи з приводу продажу землі доказом того, що влада боїться пошитися у дурні, як завжди, до речі? Може по першу треба розробити кодекс законів про земельну власність? А що ж ви, довбойоби, робили дотепер? Та на останнє. Кажуть: селянин продасть землю будь-кому за "три копійки". Пробачте, панове, коли той селянин такий дурень що за "три копійки" комусь віддасть свою землю, то може вона йому й не потрібна? Хай інший купує та обробляє її. Чи не так?
Tags: размышлизмы дядюшки Серхио
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment